Opè Air St. Pierre

Scouting St. Gerlach komt zondag 2 juli met een nieuw evenement op St. Pieter. Na jarenlang de kerremis te hebben georganiseerd werd het tijd voor iets nieuws. De kerremis die ieder jaar plaatsvond op het kerkplein van St. Pieter heeft een nieuw jasje gekregen en zal voortaan als Opè Air St. Pierre door het leven gaan.
Om de buurt een kijkje te laten nemen op dit nieuwe evenement is er gekozen om het geheel naar een hoger niveau te tillen. Smaakvolle drankjes, gevarieerd culinair eten en een brok aan leuke muzikanten zullen dit jaar Opè Air St. Pierre inluiden.

Dit jaar wordt Opè Air St. Pierre mede mogelijk gemaakt door onder andere:


 Wij hebben er zin in, tot zondag 2 juli!

—-
Voor het huren van een kraam voor de rommelmarkt kunt u contact opnemen met Nicole Pletzers via: 06-27131718.
—-